Lukostřelba Klecany

Hobby i závodní lukostřelba | Skupinové i individuální lekce

Dětský kroužek lukostřelby

Vzhledem ke zvýšenému zájmu jsme se rozhodli od září otevřít kroužek lukostřelby. Tento bude určen dětem ve věku 10-15let. Spodní věková hranice je hodně individuální, hlavním parametrem je vyspělost dítěte. Přesto mladší děti než 8 let s největší pravděpodobností nepřijmeme. Starší děti mohou navštěvovat běžné hodiny lukostřelby pro veřejnost a poté se stát členy našeho klubu. V případě zájmu doražte, prosím, na první informační schůzku na naší střelnici v horních kasárnách v Klecanech (viz mapa v kontaktech) v neděli 1.9.2019 v 16hod. Představíme vám náš tým, prostory, způsob výuky a s dětmi si hned vyzkoušíme pár šípů, abychom určili, jestli je pro ně lukostřelba vhodná. Dorazit můžete i s dětmi 15+ a domluvíme se, jaké jsou pro ně u nás možnosti.

Pokud by vám termín nevyhovoval a o kroužek máte zájem, zavolejte nám, prosím, a domluvíme se na jiný termín během našich tréninků.